Bygdarsøvn í Føroyum

 

Sunnbiar Sóknar Bygdarsavn
Ovarivegur 57
FO-970 Sumba
www.sumbiarsavn.com
tgt1101@gmail.com
Viðtøkur

Vágs Sóknar Bygdarsavn
Bøgøta 27
FO-900 Vágur
v/Dennis Holm
www.vagsbygdasavn.com
info@vagsbygdasavn.com
Viðtøkur

Porkeris Bygdarsavn
á Fløttinum 3
FO-950 Porkeri
v/Magnus Hansen
magnus.hansen@skulin.fo
Viðtøkur

Fornminnissavnið á Mýri, Hovi
Brúðarvegur 9
FO-960 Hov
fornminnissavnid@gmail.com
Viðtøkur

Hvalbiar Sóknar Bygdar- og Kolasavn
Bíarvegur 137
FO-850 Hvalba
v/Manne Næs
kolasavn@gmail.com 
Viðtøkur

Tvøroyrar Bygdar- og Sjóvinnusavn
Doktaragøta 5
FO-800 Tvøroyri
doktarahus@gmail.com
Viðtøkur


Skúvoyar Bygdarsavn
Bakkavegur 2
FO-260 Skúvoy
harryj@olivant.fo
Viðtøkur

Sands Bygdarsavn
FO-210 Sandur
v/Julianna Joensen
jjgb@post.olivant.fo
Viðtøkur

Skopunar Bygdarsavn
Gerðisvegur 14
FO-240 Skopun
v/Kathrina Joensen
kathrina.joensen@skulin.fo
Viðtøkur


Miðvágs Bygdarsavn
Vága kommuna
Hammershaimbsvegur 1
FO-360 Sandavágur
vaga@vaga.fo
Viðtøkur

Sørvágs Bygdarsavn
á Ørg 2
FO-380 Sørvágur
v/Sonni Jacobsen
www.bygdarsavnid.com
sonjacob@olivant.fo
Viðtøkur

Sandavágs Bygdarsavn
Vága Kommuna
Hammershaimbsvegur 1
FO-360 Sandavágur
rosa@vaga.fo


Tórshavnar Býarsavn
Tórshavnar Kommuna
Postboks 32
FO-110 Tórshavn
Tlf. +298 302010
byarsavn@byarsavn.fo
Viðtøkur

Kollafjarðar Bygdarsavn
Í Líðini 111
FO-410 Kollafjørður
v/Elvira Poulsen
elvira@realkredit.fo
Viðtøkur

Nólsoyar Bygdarsavn
FO-270 Nólsoy
v/Anna J. Thomsen
ajt@olivant.fo
Viðtøkur

Vestmanna Bygdarsavn
Vestmanna Kommuna
Postboks 91
FO-350 Vestmanna
vestmanna@vestmanna.fo
Viðtøkur


Eiðis Bygdarsavn
Kastalag 5
FO-470 Eiði
Tlf. 423261
v/Bjarti Mørkøre
bjarti44@gmail.com
Viðtøkur

Sjóvar Fornminnasavn
Glyvursvegur 50
FO-494 Innan Glyvur
v/Malena Thomsen
ladekarl@olivant.fo
Viðtøkur

Nes sóknar Bygdarsavn
Kirkjuvegur 2
FO-655 Nes
v/Josefina Jacobsen
jac@olivant.fo
Viðtøkur

Bygdarsavnið Forni
Glyvravegur 14
FO-625 Glyvrar
v/Maria Jacobsen
mariaja@post.olivant.fo
Viðtøkur

Gøtu Fornminnissavn
Postboks 25
Tróndargøta 29
FO-512 Norðagøta
Tlf. +298 441618
arnipetersen@gmail.com
blasastova@blasastova.fo

www.blasastova.fo
Viðtøkur

Bygdarsavnið Gamli skúli
FO-520 Leirvík
hakuna@fornminni.fo
Viðtøkur


Norðoya Fornminnasavn
Postboks 145
FO-700 Klaksvík
norforn@post.olivant.fo
Viðtøkur